Wynajem auta Citroen C-Elysee

Samochód, który dziś prezentujemy potencjalnym klientom w wypożyczalni samochodów online to Citroen C-elysee. Jeśli zdecydujesz się na wynajem auta Citroen C-Elysee, możesz się spodziewać, że będzie on posiadał niżej wymienione cechy charakterystyczne lub im podobne.

Dane szczegółowe o Citroen C-Elysee do wypożyczenia:

Wynajem auta Citroen C-Elysee małe walizki
wynajem auta Citroen C-Elysee Pasażerowie
Wynajem auta Citroen C-Elysee ręczna skrzynia
4 małe walizki Liczba miejsc – 5 Ręczna skrzynia biegów
Wynajem auta Cireoen C-Elysee 5 drzwi
Wynajem auta Citroen C-Elysee duże walizki
Wynajem auta Citroen C-Elysee klimatyzacja
Liczba drzwi – 5 3x duża walizka Klimatyzacja – tak

Wersja Citroena C-Elysee, jaką prezentujemy tu Państwu do wynajęcia to sedan napędzany benzyną. Jak widać na wyżej zamieszczonych grafikach: jest to pojazd wyposażony w klimatyzację, zdolny pomieścić czterech pasażerów i kierowcę, a także sporą liczbę walizek.

Inne informacje dotyczące samochodu z wypożyczalni

Wynajem samochodu Citroen C-Elysee

Mimo, że wcześniej na rynku pojawiały się wersje tego pojazdu (produkowane w latach od 2003 do 2012), to dostępny tu model wyszedł z fabryki po roku 2012. Ta seria pojazdów pod wynajem posiada baki o pojemności 50 litrów. Z kolei ich zewnętrzne wymiary osiągają kolejno: 4427 milimetrów długości, 1748 milimetrów szerokości, 1466 milimetrów wysokości, a także 2652 milimetrów biorąc pod uwagę rozstaw osi. Przy rozłożonych siedzeniach bagażnik tego modelu Citroena osiąga wymiar 506 litrów.